DEMART CEPHE

 

Alüminyum Cephe sistemleri mimarlara ve uygulamacılara sınırsız özgürlük sağlamaktadır. Hafifliği, yüksek ölçüde sağlamlığı, esnekliği, düz yüzeyler sağlaması ve diğer yapı elemanlarını destekleyici özelliği ile tüm dünyada tercih edilen bir kaplama malzemesidir. Alüminyum cephe kullanımı binanızın cephe yükünü azaltır.

Alüminyum cephe sistemleri konusunda dünyanın ve ülkemizin önde gelen üretici firmalarıyla çözüm ortağı olarak çalışmaktayız. Bu sayede müşterilerimize kaliteli ürün, kaliteli işçilik, ekonomik fiyatlandırma ve ürün çeşitliliğini, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesi ile sunuyoruz. Demart Cephe olarak; Alüminyum giydirme cephe sistemleri, Kapaklı Cephe, Strüktürel Cephe, Panel Cephe Alüminyum doğrama; Pencere, Sürme, Kapı sistemleri, Işıklık & kış bahçesi, Cephe kaplama; Kompozit Levha, Terra cotta, Seramik, Kompakt Laminant, Genişletilmiş Levha Güneş kontrol; Güneş Kırıcı, Fotovoltaik Panel Transparan cephe, Güvenlik sistemleri, Saçak, Otomatik Kayar Kapılar, Otomatik Döner Kapılar, Cam Balkon Kapama Sistemleri, Kurşun geçirmez cam ve doğrama sistemleri, Yangına dayanıklı kapı ve pencere sistemleri konularında hizmet vermekteyiz.
 

DEMART YAPI


 
Demart Yapı yurt içinde ve yurt dışında inşaat taahhüt ve dekorasyon konularında hizmet veren bir grup şirketidir. İnşaat Taahhüt İnşaat sektöründe ulusal ve uluslararası projelerde hizmet veren şirketimiz, bünyesinde bulundurduğu nitelikli teknik personel kadrosu ile hizmetin her aşamasında mühendislik nosyonundan ve kaliteden ödün vermeden yeni yaşam alanlarının oluşumuna katkı sağlamaktadır. Kentsel Dönüşüm Projeleri, Toplu Konut, Kat karşılığı, Kültür ve Turizm Yapıları, Villa, İş ve Alışveriş Merkezleri, Spor Kompleksleri, Eğitim Yapıları, Sağlık Binaları, Sosyal Yapılar, Fabrika ve Üretim Tesisleri, Çok Amaçlı Yapılar, Rezidans ve Ticaret Merkezleri gibi yapılarda mimari, inşaat, elektrik, mekanik ve otomasyon faaliyetlerinin tamamını içeren anahtar teslimi hizmet vermektedir.

DEMART AHŞAP


Demart Ahşap, Ahşap Kompozit ve Doğal Ahşap malzemelerden zemin deck, cephe kaplama, pergola, çit, bahçe mobilyaları, korkuluk ve prefabrik ev uygulamaları konularında hizmet veren bir grup şirketidir.
 

DEMART AHŞAP KOMPOZİT
 

 
Demart DeckDECK

Ahşap kompozit malzemelerin en çok kullanıldığı alan, tüm hava koşullarına karşı gösterdiği üstün performansı nedeniyle decklerdir. Teraslarda, Havuz Kenarlarında, Verandalarda, Bahçelerde, Marinalarda ve İskelelerde, Yürüyüş Yollarında, Plajlarda ve diğer tüm açık alanlarda yıllarca kullanabilirsiniz.
Doğa ile en dost çözüm olan Demart Ahşap kompozit deckler; su, nem ve rutubetten etkilenmez, bakım gerektirmez, çürümez, kıymıklanmaz, yosun tutmaz, böceklenmez, darbelere karşı dayanıklıdır, anti bakteriyeldir, kolay temizlenir, yüzeyi kaymaz.
 
 
Demart CepheCEPHE
Doğal ağaç dokusuna sahip ahşap Demart ahşap kompozit cephe kaplama profilleri, evlerin, villaların, ofislerin, otellerin ve ticari binaların dış görünümünü güzelleştirmek için ideal bir çözümdür. Değişik renk alternatifleri ile yeni veya renove edeceğiniz binanıza yepyeni bir görünüm kazandırabilirsiniz. Ahşap kompozit cephe kaplama profilleri mükemmel yalıtım özelliğinin yanı sıra yağmura, rüzgara, güneşe ve kara karşı yüksek koruma sağlar. Muadil ürünlere göre kıymıklanmayan, çürümeyen veya çatlamayan mükemmel bir alternatiftir. Demart ahşap kompozit ürünleri zor hava koşullarına rağmen yıllarca mükemmel görünümünü korur. Çift taraflı olarak kullanılabilen kaplama profilleri, alt konstrüksiyon için sağlam destek profilleri ve basit vidalama sistemi hızlı uygulama imkanı verir. Tek ihtiyacınız olan standart el aletleri ve gönye kesme testeredir. Mevcut dış cephe kaplamalarından çok daha dayanıklı ve sorunsuz olan Demart Cephe, binanıza farklı bir doku kazandırmak istediğinizde kullanabileceğiniz en iyi dış cephe kaplama malzemesidir. Piyasadaki benzer ürünlerden çok daha kolay ve hızlı uygulanabilir.
 
 
Demart KorkulukKORKULUK
Bahçe, veranda, teras ve balkonlar için alüminyum üzeri giydirilmiş ahşap kompozit ürünlerle doğaya uyumlu ve şık bahçeler yaratıyoruz. Uygulaması kolay ve tüm hava koşullarına dayanıklıdır. Düşük bakım masrafıyla size çürümeyen uzun ömürlü sağlam korkuluk avantajları sunar. Prefabrik Ev Duvar profilleri içerisine enjekte edilen poliüretan malzeme ile birlikte termal yalıtımın en üst seviyeye taşındığı prefabrik evlerimiz, yapısında bulunan yüksek kalitedeki hammaddeler sayesinde termal boyuna uzama değerleri minimum seviyeye düşürülür. UV ışınlarına veya suya karşı yüksek performans gösterir. Prefabrik evimizin kolay kurulumu, hafifliği ve düşük maliyeti ile fark yaratmaktadır. İzolasyonlu duvar profilleri fındık kahve, zeytin yeşili, tropik kahve, taş gri, antrasit, badem beji ve krem olmak üzere 7 farklı renk seçeneğine sahiptir.
 
 
Demart ÇitÇİT

Dış mekanlarınızda dilediğiniz alanı çevreleyerek güvenli şık bir yaşam alanına dönüştürmek için pratik ideal bir çözümdür. Nem korkunuz olmaksızın ahşap kompozit profiller düşük bakım masrafıyla size çürümeyen uzun ömürlü sağlam çit avantajlarını sunar.
 
 
 
 
Demart Bahçe MobilyalarıBAHÇE MOBİLYALARI

Demart Bahçe Mobilyaları talebe göre kullanılacak alana özel yapılmaktadır. Bahçenize veya oturma alanınıza göre uygulaması yapılır. Dilerseniz siz tasarlarsınız, dilerseniz mimarlarımızdan da yardım alabilirsiniz. Dolayısıyla Demart bahçe mobilyalarının çeşitliliği sadece hayallerimizle sınırlıdır. Ahşap kompozit malzemenin getirdiği tüm avantajlardan faydalanarak yağmurda, karda tüm hava koşullarında bırakabilirsiniz. Bu sayede bahçe mobilyasına ekstra yer aramak zorunda kalmazsınız. Kaliteli ve uygun çözüm alternatifleriyle Demart bahçe mobilyaları bahçedeki yaşama alanınıza şıklık ve konfor sağlar.
 
 
 
 
Demart ÇiçeklikÇİÇEKLİK

İç ve dış mekânlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz, hava koşullarından etkilenmeyen Demart Ahşap çiçeklikler farklı renk ve ölçü alternatifleriyle kullanmak istediğiniz alanlarda şık ve estetik bir görünüm vermektedir. Talep edilmesi durumunda istenilen ölçülerde ve alanlarda da uygulama yapılabilmektedir.
 

DEMART DOĞAL AHŞAP
 
Doğal Ahşap

ThermoWood
 
Demart doğal ahşap thermowood ürünleri % 100 Doğal, İnsan ve hayvan sağlığına zararsız, Kimyasallardan arınmış, Çevre dostu ve geri dönüşümlü, Dengeli düşük nem oranına sahip, Azaltılmış su emme oranıyla çalışması minimuma indirilmiş ve kaşıklama ve çekme eğilimleri minimize edilmiştir. Mantarlanmaya karşı yüksek dayanım süresi, Reçine ve diğer ekstraktif maddelerden arınmış, Her türlü hava koşuluna dayanıklılığı arttırılmıştır. Bu bağlamda verdiğimiz hizmetleri cephe kaplaması,  İç mekân duvar ve tavan kaplaması, Mobilya, Bahçe mobilyası, Pencere ve kapı bileşeni, sauna malzemesi, panjur, deck malzemesi, ses yalıtım panosu.
 
 

DEMART CAMDemart Cam mimari ve endüstriyel camlar, cam danışmanlığı ve cam yatırım danışmanlığı konularında hizmet veren bir grup şirketidir. 

Mimari Camlar
 
Demart Cam yapı sektörüne yönelik ürünleri ile mimaride önem taşıyan enerji tasarrufu, dekorasyon, gürültü kontrolü, emniyet ve güvenlik ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır. Bu bağlamda temperli camlar, bombeli camlar, bombeli lamine camlar, güvenlik camları, kurşuna dayanıklı camlar, emaye boyalı camlar, reflekte camlar, kaplamalı camlar, cam İşleme, cam kapı, vitrin, merdiven, durak camları, balkon camları, strüktürel silikon yapıştırma sistemleri, noktasal bağlantılı sistemler, cam omurgalı sistemler gibi konularda hizmet vermektedir.
 
Akıllı Camlar
 
Kontrol anahtarı vasıtasıyla anında şeffaf yada görünmez olan değişebilir özel camlardır. Dünya çapında inşaatçılar, camcılar, müteahhitler ve  doğrudan tüketiciye sunulan bu teknolojik ürünün uygulama alanları: Evlerde, tüm oda pencerelerinde, sinema ve müzik odalarında, ışıklık, kapı ve pencerelerde, güneş odalarında, kış bahçelerinde kullanılır. Ticari alanlarda ise iç bölme duvarlarında, toplantı odaları bölmelerinde, konferans odalarında, atrium ve lobilerde, bileşik ofis ara bölmelerinde, depo alanları kapı ve pencerelerinde, gece klüplerinde, otomotiv, yat, özel uçaklar gibi daha birçok alanda kullanılmaktadır.
 
Cam Danışmanlığı ve Cam Yatırım Danışmanlığı
 
Bizler camı, kum tanesi olduğu andan itibaren takip ederiz. Tüketicinin tam memnuniyeti ve amacına uygun üretim için gereken her şeyi sırasıyla yaparız. Bu bağlamda verdiğimiz hizmetler ; Mimari cam seçimi, Teknik yapılabilirlik, uygun fiyatlı ürünle buluşma, Teknik şartname hazırlanması, Cam statik hesaplarının yapılması, Cam yapılabilirlikleri, Cam proses firmalarına danışmanlık, Cam proses makine seçimi ve fiyat/performans değerlendirme raporlarının hazırlanması, Stratejik planlama, satış ve pazarlama planlaması ve uygulaması, Alüminyum Cephe firmalarına cam konusunda danışmanlık, İnşaat ve Uygulama firmalarına cam konusunda danışmanlık, Çatışma arabuluculuk, Cam spesifikasyonu incelemesi ve teknik özellikleri ve kod uyumu için tekliflerin analizi de dahil olmak üzere tavsiye raporlarının hazırlanması, Teklif hazırlanması ve sunulmasına destek sağlanması, Cam ihaleleri danışmanlığı, Proje toplantı temsilciliği, Proje yönetimi, Yapısal hesaplama hizmetleri, Saha hizmetleri, proje başlangıcı, saha şartları ayarlamalar, saha testleri, Sigorta ve sorumluluk bilirkişisi, Endüstriyel cam tasarım unsurları ve geliştirme raporlarının hazırlanması, Cam performansları değerlendirme raporlarının hazırlanması, İklim kontrolü değerlendirme raporlarının hazırlanması.

DEMART LED 
Çağdaş dünyada, aydınlatma ürünlerine önceki yıllara göre çok daha yüksek düzeyde  ihtiyaç duyulmaktadır. Günümüzde aydınlatma, insanlığın global ölçekli sorunlarının en başında gelmektedir. Enerji kaynaklarının yetersizliğini gidermek için alternatif enerji kaynaklarının arayışı, enerji tasarrufu imkânları ve çevreyi kirlilikten korumanın yolları aranmaktadır. Bu yüzden yeni nesil aydınlatma ürünleri fonksiyonellik, güvenlilik ve tasarruflu olma gibi en önemli talepleri karşılamalıdır.
 
Günlük yaşamda iş, sanayi ve ticaret merkezlerinin aydınlatılmasında kullanılan eski tip aydınlatma ürünleri yerine LED lambaların kullanılması daha avantajlı ve daha hesaplıdır. Çünkü LED aydınlatma ürünleri, eski tip aydınlatma ürünlerine oranla çok büyük kalite üstünlüğüne sahiplerdir. Bu özelliği LED yapımında kullanılan eşsiz teknolojiye dayandırabiliriz.
 
Sizlerde yaşamınıza LED aydınlatma kalitesini uygulamayı düşünüyorsanız, sizlere uygun olan enerji tasarrufu sağlayan LED aydınlatma ürünlerini seçebilirsiniz. Demart Led olarak İş Yeri ve Ofis Aydınlatması, Endüstriyel Aydınlatma, Mağaza ve Showroom Aydınlatması, Dekoratif Aydınlatma, Konut ve Ortak Kullanım Alanı Aydınlatması, Sokak Aydınlatma, Acil Durum ve Yönlendirme Işıkları, Dış Mekan Aydınlatma, LED Floresan ve LED Ampulleri gibi ürünlerle hizmet vermekteyiz. Daha detaylı bilgi için lütfen Kataloğumuzu inceleyiniz.